Благодійна акція "Подарунки для бійців до Дня святого Миколая".

06.04.2018   Administrator   Категорія: Волонтерська діяльність

Зараз актуально
Участь команди ТЗОШ №22 у Всеукраїнських змаганнях "Сокіл-Джура". ІІІ місце у етапі "Стрільба", ІІІ місце у етапі "Таборування", ІІ місце у етапі "Домашнє завдання": про Добре діло, проведене роєм "Соколята" "Простягни руку дружби". Благодійна акція "Подарунки для бійців до Дня святого Миколая". Подарунки для бійців з Тернополя та області до Дня святого Миколая місцеві волонтери вже везуть на Схід України. Речі та смаколики зібрали навчальні заклади та небайдужі тернополяни. Не залишилась осторонь і наша школа. ТЗОШ 22 29 грудня 2017 р. · "Різдвяна ніч - блага вість" - таку виставу підготували вихованці шкільного Народного художнього театру "Дивосвіт". Прикрашання дідуха, дванадцять страв на столі та колядки. Все, як годиться, за українсьми звичаями. Святкуючи, артилеристи організували день відкритих дверей, у якому взяли участь одинадцятикласники 22-ї школи . Учні мали змогу оглянути зброю, приміряти бронежилети та помірятись шаблями і мечами.

Загальні новини