Місячник військово-патріотичного виховання (2018-2019 н.р.)

06.04.2019   Administrator   Категорія: Військово-патріотичне виховання

У рамках місячника військово-патріотичного виховання у нашій школі відбулися наступні заходи: зустріч з воїном АТО, військовим капеланом, начальником позиції 18 батальйону української добровольчої армії Борісовим О. з переглядом відеофільму «Бій за Україну»зустріч з учасником бойових дій, молодшим сержантом, командиром взводу 44-ї артилерійської бригади Федівим П.М. з переглядом відеоматеріалів;відкритий виховний захід «100-річчя бою під Крутами забути не маємо права» з переглядом відеофільму «Крути. 100 років битви»до 30-річчя виведення військ з Афганістану учні 11-Б класу мали можливість поспілкуватись з воїнами-афганцями ,до 100-річчя Великої Злуки українських земель Учнівська Асамблея нашої школи створила символічний ланцюжок єдності України, висловивши свої побажання та теплі слова до країни;навчальна гра "Українська революція 1917-1921 р.р.", учасниками якої стали учні 10-х класів; для учнів 10-Б класу відбувся позакласний ігровий захід "Козацькі розваги".