Предметно-методичний тиждень хімії і біології 2018-2019 н.р.

04.04.2019   Administrator   Категорія: Кафедра хімії та біології

В рамках тижня біології у 4-А класі відбувся конкурс розмальовок "Зимуючі птахи", а учні 8-А класу підготували для них урок цікавинок "Тварини, які зцілюють людей".

Учні 6-А класу стали учасниками "Турніру грибників", а учні 6-Б класу підготували матеріали для усного журналу "Історія овочів на вашому столі".

Між учнями 8-А та 8-В КЛАСІВ відбулися хіміко-біологічні перегони «Що? ДЕ? Коли?».

Виставка світлин "Домашні улюбленці" вразила кількістю бажаючих прийняти в ній участь. Дяуємо учням 6-11-х класів за активність та любов до тварин!

За участю учнів 10-А та 8-Г КЛАСІВ відбулося ігрове шоу "Домашні улюбленці". Художньо-естетичне оформлення, ігри, цікавинки, індивідуальні та групові завдання. Всі ці конкурси було спрямовано на те, щоб показати унікальні здібності домашніх улюбленців. Інтерактивний стиль проведення заходу припав до душі всім учасникам!