До уваги батьків майбутніх першокласників!

05.03.2020   Administrator   Категорія: Батькам

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 проводить набір учнів до першого класу на 2020-2021 навчальний рік (керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування , відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 13.02.2020р. № 105 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної освіти на 2020-2021 навчальний рік»).

Територія обслуговування: 15 Квітня (парні 2-10, крім 2 б,д,к…), Романа Купчинського, Василя Стуса, Академіка Корольова (парні), бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 7).

З 01 березня 2020 року запроваджується електронне зарахування дітей до першого класу.

Зареєструватися можна на сайті: https://school.bloqly.com/#/

Після реєстрації та отримання статусу «На розгляді» щодо зарахування дитини до першого класу один з батьків або законний представник упродовж 10 робочих днів, але не пізніше 29 травня поточного року, зобов’язані принести у навчальний заклад копії та оригінали документів:

• Заяву про зарахування дитини до першого класу від одного з батьків дитини (законного представника), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).
  • Копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти.
  • Медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о.
  • Карту профщеплень.
  • Копію та оригінал документа, що підтверджує місце проживання дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

Документи приймаються з 02 березня 2020р. по 29 травня 2020р.