Про порядок організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу

30.03.2021   Administrator   Категорія: Батькам

З 1 квітня 2021 року  проводиться електронна реєстрація (зарахування) дітей до першого класу з використанням порталу https://SCHOOL.ISUO.ORG (надалі - Система).

Електронне зарахування дітей до першого класу відбувається після попередньої електронної реєстрації дитини.

Електронна реєстрація та електронне зарахування дітей на 2021-2022 навчальний період через Систему здійснюється у два етапи:

• основна хвиля - з 01 квітня до 31 травня;
  • додаткова хвиля (виключно на вільні місця) після 15 червня.

Розгляд заявки відбувається в загальному порядку – у порядку загальної черги. Інформація щодо статусу обробки заявки надходитиме одному з батьків або законному представнику дитини на вказану ними адресу електронної пошти.

Право на першочергове зарахування мають діти:

• місце проживання дитини на території обслуговування школи підтверджене;
  • у закладі освіти навчаються рідні (усиновлені) брати/сестри;
  • є дитиною працівника цього закладу освіти.
  • , необхідні для зарахування:
    • Заява про зарахування дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти від одного з батьків дитини (законного представника), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку.
    • Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти.
    • Оригінал або копія медичних довідок за формами:
    • № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 № 682;
    • № 063/о "Карта профілактичних щеплень".
    • Оригінал та копія документа, що підтверджує місце проживання дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування) (не надається, якщо дитина зареєстрована у Тернопільській громаді, заклад освіти формує довідку самостійно).
    • Копія ідентифікаційного номера дитини.
    • Фотографія 3х4.

У випадку подання документів на вільні місця, до необхідних документів додається також довідка від закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування із цього закладу чи незарахування до нього. Така довідка має бути видана закладом освіти, на території якого проживає ця дитина, впродовж одного робочого дня з дати звернення одного з батьків дитини.

Територія обслуговування:

15 квітня (парні 2-10, крім 2 б,д,к…),

Романа Купчинського,

Василя Стуса,

Академіка Корольова (парні),

бульвар С. Петлюри,

Академіка Сахарова (крім 1, 7).

Графік прийому документів:

Понеділок - п'ятниця

9.00-13.00

Документи приймаються з дотриманням протиепідемічних заходів.